-טיול פרטי

צ'אנג מאי
לצ'אנג ראי

משך זמן: 3 ימים, 2 לילות

חוויה עוצרת נשימה

צפון תאילנד הוא אחד היעדים הפופולריים ביותר בתאילנד, וקל להבין מדוע. מלבד היותו ביתם של כמה מהמבנים הארכיטרקטונים והמקדשים היפים והפופולריים ביותר בתאילנד, זהו אזור מקסים עם מגוון פעילויות וטבע עוצר נשימה.

הטיול כולל איסוף משדה התעופה למלון ביום הנחיתה בצ'אנג מאי (עד השעה 21:00)
היציאה לטיול מצאנג מאי לכיוון צ'אנג ראי ומשולש הזהב – משולש הגבולות של תאילנד, לאוס ומינאמר, בקבוצה קטנה ואינטימית, כאשר כל מספר משתתפים קטן מצויד בג'יפ עם נהג צמוד לכל שלושת ימי הטיול.
בטיול נכיר לכם את האתרים המפורסמים ביותר בצפון תאילנד: רכיבת שטח בג'ונגלים, ביקור בשבט ארוכות הצוואר, ביקור בחוות הסחלבים, מפלים מרהיבים ביופיים ובמעיינות החמים,
ביקור במרחבי שדות התה המרהיבים בצ'אנג ראי צ'וי פונג, מערת הדגים והקופים ונצא לרפטינג חוויתי בנהר שוצף קצף עם מים לבנים.
בנוסף נכיר מקרוב את החיה היבשתית הגדולה ביותר בטבע בחווה לטיפול בפילים.
בסוף הטיול נגיע למשולש הזהב ונסייר במפגש הגבולות של תאילנד לאוס ומיאנמר. נשוט בנהר המקונג המפורסם אל השוק המקומי בלאוס, בו ניתן לקנות מוצרים ייחודיים ומזכרות אותנטיות.
הטיול כולל ארוחות בכל ימי הטיול, שהותאמו במיוחד לטעמו של הקהל הישראלי. לשומרי הכשרות – ניתן לבצע הזמנה של אוכל כשר ערב לפני הטיול, מבית חב"ד בתוספת תשלום.

יום 1

יציאה מצ`יאנג מאי בשעה 09:00 בבוקר (כולל ארוחת צהריים)

חווה משפחתית לטיפול בפילים.

היכרות מקרוב ומפגש חוויתי עם החיה היבשתית הגדולה ביותר והכי חשוב בדרך הנכונה ביותר. במהלך השהות בחווה נכנס לעולמם המופלא של הפילים ונלמד כיצד לתקשר איתם, להאכיל אותם ובסיום גם נרחץ את הפילים בנהר "מה טאנג'.

רפטינג בנהר"מה טאנג'.

רפטינג כיפי וחוויתי שמתאים לכולם לאורך נהר "מה טאנג" במים לבנים.

מפלי בואה טונג

מפלי אבן גיר מדהימים שניתן לטפס במעלה המפל מבלי להחליק.
*מקום נהדר לצילומי תמונות.

נסיעה שלוש שעות לצ'אנג ראי

קיימים עצירות בנסיעה

לינה במלון 4 כוכבים:
Le Patta Hotel ללילה אחרון.

המלון כולל: חדרים ממוזגים, מקלחת חמה, מיני בר, טלוויזיה +כבלים וכו'..

יום 2

כולל ארוחת בוקר וצהריים

ביקור וטעימות בשדות התה צ'וי פונג מהשדות הגדולים ביותר בתאילנד.

מגידולי שדות התה הגדולים והמובילים ביותר בתאילנד המשתרעים על שטח עצום על מורדות ההרים ובגובה של כ 1,200 מטרים מעל פני הים. השדות ויוצרים מדרגות על צלעות ההרים וכך מתקבלת תמונה מרהיבה ומיוחדת. נסייר בין המטעים ונהנה מהאוויר הצלול ומהנוף המקסים שמסביב.

דוי טונג וגני המלכה.

נבקר ונצטלם בגנים היפים ביותר בתאילנד ואחד הגנים היפים ביותר בעולם. צמחים ופרחים טרופיים שפורחים כל השנה בהר "טונג" ויוצרים מראה ססגוני ומרהיב.

ביקור ושייט במשולש הזהב

נסייר במפגש הגבולות של תאילנד עם לאוס ומיאנמר. בתום הסיור במשולש הזהב, נשוט בנהר המקונג המפורסם אל השוק המקומי בלאוס, בו ניתן לקנות מוצרים ייחודיים ומזכרות אותנטיות. נהנה מהאווירה והנוף של 2 גדות הנהר.

שייט בנהר "המקונג" המפורסם

נשוט לאורך אחד הנהרות הגדולים והמשמעותיים ביבשת אסיה. המשמש כקו גבול עם תאילנד, לאוס ובורמה ומהווה מקור מסחר, תיירות ותרבות עבור השבטים והלאומים החיים לגדותיו. נבקר גם בשוק המקומי בלאוס בו ניתן לקנות מזכרות ודברים יפים במחירים זולים.

לינה במלון 4 כוכבים:
Le Patta Hotel ללילה אחרון.

המלון כולל: חדרים ממוזגים, מקלחת חמה, מיני בר, טלוויזיה +כבלים וכו'..

יום 3

שבטי הרים ושבט ארוכות הצוואר.

מפגש מיוחד עם אנשי שבט ארוכות הצוואר שהם פליטים החיים בצפון תאילנד שבעבר שכנו בהרים הגבוהים של צפון תאילנד והיה מאוד מאתגר להגיע אליהם ולהיחשף לסגנון החיים המאוד מיוחד שלהם

מקדש סיני.

wat huay pla kang

ביקור במקדש הלבן המפורסם (וואט רון קונג)

מקדש ארכיטקטוני מרתק, כל חלק בו, בצבע לבן עם עיטורי פסיפס מראה. לכן המקדש זורח בשמש ונראה קסום. המקדש שונה מאוד ממקדשים אחרים בתאילנד בו ניתן לראות השפעות מהמדע הבדיוני כציורי קיר של חלליות וגיבורי על מהתקופה המודרנית. המקום ספוג באווירה מיסטיקנית מיוחדת, בדוכנים אפשר לקנות עלים מאלומיניום, לכתוב משאלה ולתלות את העלה על אחד העצים המיועדים לכך.

מה קראג'(גייזר)

נקודת ציון בדרך בין צ'אנג ראי לצ'אנג מאי, בה נראה גייזר (מעיין חם) הפורץ מהאדמה וניתן גם להכניס את הרגליים לצד חנויות המציעות מזכרות ואוכל מקומי.

חזרה לצ'אנג מאי

מה הטיול כולל?

– איסוף משדה התעופה בצ'אנג מאי.
– מדריך עם רכב ודלק לכל ימי הטיול.

– כניסה לכל האתרים.
– ביטוח מטיילים.
– 2 לילות לינה במהלך הטיול ברמת 4 כוכבים.

הטיול אינו כולל:

– ארוחות ערב.
– הוצאות פרטיות.

 
 

 

 

לפרטים והזמנה