ההוסטל שלנו

קצת על ההוסטל

ההוסטל שלנו יהיה בשבילכם אי של שקט בתוך הרעש וההמולה של תאילנד. הוא נמצא במיקום שקט, אך עדיין מספיק קרוב למקומות האטרקטיביים בעיר. דקה הליכה לטיילת החדשה, פחות מעשר דקות הליכה לבית חב"ד, ובערך רבע שעה הליכה לשוק הלילה ולעיר העתיקה. בגלל שאנחנו מבינים את הרצון של המטיילים שלנו לנצל את רוב שעות היום בטיולים ובאטרקציות, הבריכה והמסעדה שלנו פתוחות עד שעה 23:00 כדי לאפשר לכם לסיים את היום בזמן שלכם. הצוות שמפעיל את המלון הוא צוות מקומי של רד בריק המורכב מאנשים שתודעת השירות עומדת בראש מעייניהם. הצוות מכיר ואוהב את התרבות הישראלית, וחלקם עובדים איתנו כבר קרוב ל-20 שנה. אנחנו כל פעם מחדש נפעמים מהמפגש של האורחים עם אנשי הצוות, שמניב חיבור אנושי מיידי וטבעי. הלינה בהוסטל במסגרת הטיול מסתכמת בלילה אחד עד שניים, אך בזכות החוויה הנעימה, פעמים רבות האורחים שלנו בוחרים להישאר בהוסטל עוד כמה לילות מרצונם החופשי.

החדרים שלנו

החדרים הנעימים שלנו עומדים בזיקה לאירוח התאילנדי המסורתי, ומכילים כל מה שמטייל צריך. כל החדרים באותו הגודל, ורק הכמות והפיזור של המיטות הוא שונה.

חדר זוגי

בעריר אפאח לכימפו, מונפרד לורם עמחליף בלינדו ליץ, שמחויט נמרגי ברורק. אס אלית. מגמש. עמחליף קלובר תרבנך אלמנקום ברורק. ניצאחו בלרק ולתברורק. ניצאחו בלרק ולתברורק. ניצאחו ב

מה כלול בחדר?

חדר טווין

אם אתם שני מטיילים שרוצים לישון באותו החדר, לא נגזר עליכם לישון במיטה זוגית. חדר טווין מכיל שתי מיטות נפרדות לרווחתם של המטיילים.

מה כלול בחדר?

חדר לשלושה מטיילים

אנחנו יודעים על מה אתם חושבים שכשאתם חושבים על חדר לשלושה מטיילים. תנו לנו להרגיע אתכם, בשונה ממה שאנחנו רגילים אליו בישראל, אף אחד מהשלושה לא צריך להיתקע על מיטה מתקפלת. החדר מכיל שלוש מיטות יחיד לרווחת מטיילים.

מה כלול בחדר?

חדר שיתופי

החדר השיתופי מתאים לארבעה מטיילים שמעוניינים לחלוק את אותו החדר, והוא מכיל שתי מיטות קומותיים.

מה כלול בחדר?

מתקנים ברחבי ההוסטל

במלון תוכלו למצוא מסעדה, עמדת מודיעין פעילה עד חצות, שירותי כביסה, השכרת קטנועים, שולחן סנוקר, ואזורי ישיבה מרווחים ונוחים.

בריכה

טבילה בבריכה שלנו היא דרך נהדרת לסיים את היום. בריכה מפנקת בעיצוב אובאלי באורך של 8 מטרים ועומק של 170 ס"מ.

מסעדת רד בריק

המסעדה שלנו היא בית ישראלי בנוף התאילנדי. צוות הטבחים המקצועי מבין את הקושי של החיך הישראלי להסתגל לאוכל המקומי, ולכן המנות הם מנות שמזכירות את הבית. בר המסעדה מציע משקאות קלים, שייקים בהתאם לעונה ובירות מקומיות.